Menu
EUR

Sauvignon Blanc

30 Producten
Toon:
Kellerei Cantina Terlan Cantina Terlano Quarz DOC Sauvignon Blanc Magnum 2021
Kellerei Cantina Terlan
Cantina Terlano Quarz DOC Sauvignon Blanc Magnum 2021
Expressieve Sauvignon Blanc uit Alto Adige van Cantina Terlano (magnum). Aroma’s...
€169,00 €139,67
 
Bishop's Leap Bishop's Leap Sauvignon Blanc 2022
Bishop's Leap
Bishop's Leap Sauvignon Blanc 2022
Een levendige Sauvignon Blanc uit Nieuw-Zeeland, met het frisse, minerale karakt...
€10,90 €9,01
 
Kellerei Cantina Terlan Cantina Terlano Quarz DOC Sauvignon Blanc Magnum 2022
Kellerei Cantina Terlan
Cantina Terlano Quarz DOC Sauvignon Blanc Magnum 2022
Een verfijnde Quarz Sauvignon Blanc van Cantina Terlano uit Alto Adige: helder e...
€169,00 €139,67
 
Spottswoode Spottswoode Sauvignon blanc 2021
Spottswoode
Spottswoode Sauvignon blanc 2021
Bruisende, expressieve Sauvignon Blanc uit de Napa Valley (Californië): mandarij...
€38,40 €31,74
 
Gaja Gaja Rossj-Bass 2022
Gaja
Gaja Rossj-Bass 2022
Een verfrissende Italiaanse witte wijn met heldere strogele kleur en een boeket ...
€79,95 €66,07
 
Dana Estate Dana Estate Hershey Vineyard Sauvignon Blanc 2018
Dana Estate
Dana Estate Hershey Vineyard Sauvignon Blanc 2018
Zeldzame en energieke Sauvignon Blanc uit hooggelegen Hershey Vineyard van Dana ...
€998,00 €824,79
 
Keller Pius Beerenauslese 0.375L 2005
Keller Pius Beerenauslese 0.375L 2005
De Keller Pius Beerenauslese 0,375L 2005 is een uitzonderlijke Duitse dessertwij...
€95,90 €79,26
 
Polz Polz Hochgrassnitzberg Sauvignon Blanc Reserve 2015
Polz
Polz Hochgrassnitzberg Sauvignon Blanc Reserve 2015
Een verfijnde Sauvignon Blanc van Polz uit Zuid-Stiermarken: complex en gelaagd ...
€52,05 €43,02
 
Chateau Haut-Brion La Clarte de Haut-Brion 2018 Blanc
Chateau Haut-Brion
La Clarte de Haut-Brion 2018 Blanc
Een verfijnde witte Bordeaux-wijn uit 2018 met complexe aroma’s van citrus en ex...
€108,90 €90,00
 
Spottswoode Spottswoode Sauvignon Blanc 2019
Spottswoode
Spottswoode Sauvignon Blanc 2019
Expressieve Sauvignon Blanc uit Napa Valley van cultproducent Spottswoode. Aroma...
€38,40 €31,74
 
Anderson's Conn Valley Anderson's Conn Valley Sauvignon Blanc 2019
Anderson's Conn Valley
Anderson's Conn Valley Sauvignon Blanc 2019
Verkwikkende Sauvignon Blanc uit Conn Valley, Napa Valley, van Anderson’s. Krijs...
€65,85 €54,42
 
Turnbull Turnbull Sauvignon Blanc Classic 2016
Turnbull
Turnbull Sauvignon Blanc Classic 2016
Een verfrissende Sauvignon Blanc uit Napa Valley, Californië, met een lichtgele ...
€25,10 €20,74
 
Morlet Family Vineyards Morlet La Proportion Doreé Sauvignon Blanc 2013
Morlet Family Vineyards
Morlet La Proportion Doreé Sauvignon Blanc 2013
Verfijnde Sauvignon Blanc van Morlet Family Vineyards uit Napa Valley. Expressie...
€92,30 €76,28
 
Cliff Lede Vineyards Cliff Lede Sauvignon Blanc 2017
Cliff Lede Vineyards
Cliff Lede Sauvignon Blanc 2017
Verfrissende witte wijn uit Napa Valley van Cliff Lede Vineyards: helder strogel...
€28,05 €23,18
 
Cliff Lede Vineyards Cliff Lede Sauvignon Blanc 2021
Cliff Lede Vineyards
Cliff Lede Sauvignon Blanc 2021
Een levendige Sauvignon Blanc van Cliff Lede uit Napa Valley, vol helder fruit e...
€28,50 €23,55
 
Domaine de Chevalier Domaine de Chevalier Leognan Grand Cru 2018 Blanc
Domaine de Chevalier
Domaine de Chevalier Leognan Grand Cru 2018 Blanc
Elegante Bordeaux Grand Cru Blanc uit 2018 van Domaine de Chevalier: een frisse,...
€137,40 €113,55
 
Cliff Lede Vineyards Cliff Lede Sauvignon Blanc 2019
Cliff Lede Vineyards
Cliff Lede Sauvignon Blanc 2019
Cliff Lede’s Sauvignon Blanc uit Napa Valley toont een heldere, strogele kleur e...
€31,35 €25,91
 
Morlet Family Vineyards Morlet La Proportion Doreé Sauvignon Blanc 2009
Morlet Family Vineyards
Morlet La Proportion Doreé Sauvignon Blanc 2009
Prachtige Sonoma County Sauvignon Blanc van cultfamilie Morlet, 100% druif. Held...
€65,45 €54,09
 
Hourglass Hourglass Sauvignon Blanc Estate 2017
Hourglass
Hourglass Sauvignon Blanc Estate 2017
Prachtige witte wijn van Hourglass Estate uit Napa Valley (Californië), gemaakt ...
€41,25 €34,09
 
Bond Bond Quella 2018
Bond
Bond Quella 2018
Zacht en kalkachtig uit Napa Valley (VS), met aroma’s van blauwe bes, witte bloe...
€839,00 €693,39
 
Polz Polz Hochgrassnitzberg Sauvignon Blanc Reserve Magnum 2015
Polz
Polz Hochgrassnitzberg Sauvignon Blanc Reserve Magnum 2015
Expressieve Sauvignon Blanc van Polz uit Zuid-Stiermarken: kruisbes, citrus en v...
€107,70 €89,01
 
Clos Marsalette Clos Marsalette Blanc 2018
Clos Marsalette
Clos Marsalette Blanc 2018
Verfrissende witte Bordeaux uit Pessac-Léognan van een blend van Sauvignon Blanc...
€33,40 €27,60
 
Elena Walch Elena Walch Castel Ringberg Sauvignon 2022
Elena Walch
Elena Walch Castel Ringberg Sauvignon 2022
Elena Walch uit Alto Adige schenkt een levendige, aromatische Sauvignon Blanc me...
€24,10 €19,92
 
Saint Clair Saint Clair Sauvignon Blanc Vicar's Choice 2021
Saint Clair
Saint Clair Sauvignon Blanc Vicar's Choice 2021
Een expressieve Sauvignon Blanc van Saint Clair uit Nieuw-Zeeland. Levendige aro...
€10,90 €9,01
 
Toon 1 - 24 van 30
Wijnhuizen
  • Bekijk meer
Herkomst
  • Bekijk meer
Druivenras
Soort
Smaakprofiel
Prijs
Min Max
Sluiten

© Copyright 2026 - Wijnhandel Dielen
Kies uw taal
Kies uw valuta

Mijn account

Wachtwoord vergeten?

Recent toegevoegd

0
Vergelijk
Start vergelijking

Dit artikel is toegevoegd aan uw winkel wagen!